درباره ما

با بالاترین دلسوزی و عشق، فروشگاه آنلاین ما در حوزه تجهیزات پزشکی مصرفی به خدمت شما ایستاده است. هدف ما ارائه محصولات با بهترین قیمت و کیفیت است تا شما به طور کامل راضی باشید. هدف فروشگاه ما دائمی کردن شما خریدارن عزیز می‌باشد ، زیرا که ما به ارزش ویژه شما عزیزان برای بقا اعتقاد داریم. این فروشگاه به صورت خانوادگی مدیریت می‌شود و یک انبار بزرگ برای نگهداری دقیق محصولات در اختیار داریم. تلاش فراوانی می‌کنیم تا سفارشات را با سرعت و به موقع به شما ارسال کنیم، زیرا رضایت شما برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. با تیمی مجرب و متعهد، به عملکرد برتر و تجربه خریدی راحت و سریع برای شما تمرکز می‌کنیم.

وبسایت ما، به عنوان یک پلتفرم معتبر در حوزه تجهیزات پزشکی مصرفی، با همکاری چندین مجموعه معتبر از جمله کلینیک بهگر در خیابان آزادی، بیمارستان آریا در بلوار کشاورز و کلینیک چشم ونک فعالیت می‌کند. سابقه ۷ ساله‌ی ما در تعمیرات و نگهداری تجهیزات اتاق عمل و فروش محصولات مصرفی در تهران و برخی از شهرهای کشور ایران، به ما اعتماد و مهارت لازم را در این حوزه ارائه می‌دهد.

هدف ما این است که مشتریان خود را به عنوان مشتریان دائمی به خود جلب کنیم و روابطی بر مبنای اعتماد و خوش حسابی را با آنان برقرار کنیم. همواره تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسب و ارسال سریع محصولات، اعتماد شما را برنده شویم و مشتریان را به خود جلب کنیم. تیم ما از توانمندی‌های فنی و تجاری برخوردار است و با برخورد متقابل احترام و توجه به نیازهای شما، ده ها مشتری ثابت را در ایران به خود جذب کرده است.